Kontakt

AW Meble Wrocław
NIP: 772-000-70-63
ul. Piłsudskiego 32
50-033 Wrocław

TaxID: PL 7720007063


Informujemy, że na ul. Piłsudskiego we Wrocławiu NIE MA sklepu stacjonarnego.
Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem STOŁU, KRZESEŁ lub ŁAWY, zadzwoń do nas, a my odwiedzimy Cię w:
- środy i niedziele - we Wrocławiu
- czwartki i soboty - w Dzierżoniowie
- soboty - w Lubinie
- piątki - w Ząbkowicach
- niedziele - w Legnicy

UWAGA: Możliwość obejrzenia mebli przed zakupem dotyczy TYLKO stołów, krzeseł i ław TYLKO po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 602-264-136.


Dlaczego inne meble trudniej obejrzeć przed zakupem ? O tym poniżej.

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę kontaktu.

Skorzystaj z: formularza kontaktowego
Wyślij mail:       awmeble@wp.pl
Zadzwoń: 602-264-136

 

 AW Meble Wrocław

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl