Ławy Wrocław

Ławostoły mają wymiary 130x67x60. Po rozłożeniu blatu na 167 cm i podniesieniu go do 75 cm, taka ława staje się typowym stołem pokojowym. Jeśli 67 cm szer. to za mało, lub 130 cm dł. to za dużo, wykonamy blat w innych wymiarach. Możemy też zastosować blat prostokątny, owalny lub "zaowalony". W przypadku ław nierozkładanych i stolików okolicznościowych, za blat może posłużyć też szkło. Ławy można zobaczyć we Wrocławiu w niedziele i środy. Meble można wybarwić na dowolny kolor (po wejściu na podstronę ławy znajdziesz przykładowe kolory drewna). Pierwsza z brzegu ława 88 jest patynowana na dębie rustikalnym (tego koloru nie zamieściliśmy w próbniku, ale istnieje możliwość wybarwienia każdej ławy w tym kolorze). Ławy wykonane są z drewna bukowego, blat wykończony jest laminowaną okleiną odporną na zarysowania, odbarwienia itp.

Ławy rozkładane, podnoszone, stoliki i ławy okolicznościowe.

Dowóz ławy pod dom Klienta do Legnicy, Wrocławia, Lubina, Świdnicy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śl, Ziębic (patrz mapka) - bezpłatny.

Dostawa do Wrocławia - gratis

  • wszystkie meble z naszej oferty dostarczamy bezpłatnie pod dom na terenie Wrocławia, jak i innych miejscowości z mapki
  • inne rejony Polski - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Zamówienia można składać:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl