Ławy Wrocław

Ławostoły mają wymiary 130x67x60. Po rozłożeniu blatu na 167 cm i podniesieniu go do 75 cm, taka ława staje się typowym stołem pokojowym. Jeśli 67 cm szer. to za mało, lub 130 cm dł. to za dużo, wykonamy blat w innych wymiarach. Możemy też zastosować blat prostokątny, owalny lub "zaowalony". W przypadku ław nierozkładanych i stolików okolicznościowych, za blat może posłużyć też szkło. Ławy można zobaczyć we Wrocławiu w niedziele i środy. Meble można wybarwić na dowolny kolor (po wejściu na podstronę ławy znajdziesz przykładowe kolory drewna). Pierwsza z brzegu ława 88 jest patynowana na dębie rustikalnym (tego koloru nie zamieściliśmy w próbniku, ale istnieje możliwość wybarwienia każdej ławy w tym kolorze). Ławy wykonane są z drewna bukowego, blat wykończony jest laminowaną okleiną odporną na zarysowania, odbarwienia itp.

Ławy rozkładane, podnoszone, stoliki i ławy okolicznościowe.

Dowóz ławy pod dom Klienta do Legnicy, Wrocławia, Lubina, Świdnicy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śl, Ziębic (patrz mapka) - bezpłatny.

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl