Łóżko sypialne z materacem 180 cm X

Cena: 3 250,00 zł 3250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: 7CEF-5561B_20160309174728

Opis

Łóżko X1 należy do serii łóżek na podwyższonej platformie, w skład których wchodzą również inne modele - różniące się zagłówkami oraz sposobem otwierania szuflad i pojemników na pościel. Mówimy o łóżkach na podwyższonej platformie, z racji ich wielowarstwowej budowy:
- dolną cześć łóżka zajmują pojemniki na pościel;
- powyżej mamy materac bonellowy - grubości 21 cm;
- a wierzchnią warstwę stanowi dodatkowy materac piankowy - 5cm.
Wysokość spania to ok 63 cm.

Jeśli zależy nam na efektywnym wykorzystaniu przestrzeni w sypialni, możemy zamówić łóżko w jednej z trzech konfiguracji:
dwie szuflady wyjeżdżające z przodu;
- cztery szuflady po bokach łóżka;
- lub - jeśli nie ma miejsca i możliwości na ich wysunięcie - klasyka, czyli podnoszenie do góry - mamy wtedy 6 wnęk rozdzielonych przegrodami.

Każde łóżko występuje w trzech wymiarach materacy:
- 140x200
- 160x200
- 180x200

Niezależnie jaki wymiar wybierzemy, jaki będzie rodzaj otwierania, oraz jaki zagłówek będzie posiadało łóżko - cena pozostaje stała.

Co do wymiarów, wysokość każdego z łóżek to 115 cm (wysokość spania, jak już wspomniano: 63 cm). Szerokość łóżka równa jest szerokości wybranych materacy, tj. 140, 160 lub 180 cm. Głębokość to 210 cm (nie dotyczy to łóżka X1, które ze względu na wygięty zagłówek, potrzebuje 225 cm).
W przypadku łóżek w z wysuwanymi szufladami, pamiętajmy o doliczeniu 50 cm, na pełne jej wysunięcie.

Jeśli chodzi o wygląd:
- łóżko X1 posiada wygięty, pikowany zagłówek. Łóżko obite jest ekoskórą. Na zdjęciu zaprezentowane jest łóżko z bocznymi szufladami - kolor czarny.

- łózko posiada lekko wygięty zagłówek z dwoma chromowanymi pasami. Przedstawione łóżko:biała ekoskóra.

- kolejne łóżko X3, w odróżnieniu od łóżek już przedstawionych posiada zagłówek ustawiony do powierzchni spania pod kątem prostym.
Białe łóżko o prostych, bryłowatych kształtach z szufladami po bokach, można oczywiście wykonać w wersji podnoszonej, jak i z szufladami przednimi. Można też je obić inną niż biała, ekoskórą.

- łóżka X4, X5 i X6 posiadają tę samą ramę zagłówkową, w której to ramie umieszczone jest subtelne oświetlenie LED'owe (LED w cenie łóżka). Poszczególne modele różnią się tylko częścią wewnętrzną zagłówka. W przypadku X4 przez środek przechodzi chromowany pas, w pozostałych zastosowano pikowanie guzikami (X5) lub kryształkami (X6). Zagłówek modelu X6 jest też nieco bardziej wypukły niż poprzednika.

- standardowymi kolorami materiałów obiciowych łóżka X7 o prostym zagłówku są: czarny, biały, szary. Podobnie jak inne modele, i to łóżko występuje w wersji szufladowej, jak i podnoszonej.

Wartości do filtrowania produktu w kategorii:

Typ dwuosobowe

Dostawa do Wrocławia - gratis

  • wszystkie meble z naszej oferty dostarczamy bezpłatnie pod dom na terenie Wrocławia, jak i innych miejscowości z mapki
  • inne rejony Polski - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
  • możliwa również dostawa do Niemiec, Czech, Słowacji, Szwecji

Zamówienia można składać:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl