Meble młodzieżowe i biurowe Wrocław

Podstawową zaletą meblościanek młodzieżowych jest to, że zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a łączą w sobie biurko, półki, szafę etc. Sprawdza się to w niedużych mieszkaniach. Poza nimi w kategorii tej znajdziesz też fotele biurowe, systemowe meble młodzieżowe o pudełkowych, geometrycznych kształtach, a także meble z frontami na wysoki połysk oraz bryły o przemyślanej koncepcji łóżka z wbudowanym biurkiem, regałem czy szafą.

Meblościanki młodzieżowe

Meblościanki, fotele, biurka i meble młodzieżowe do Wrocławia, Legnicy, Paczkowa, Dzierżoniowa, Ziębic i innych miast (patrz mapa) dostarczamy bezpłatnie pod dom! 

Fotel biurowy CR Fotel biurowy CR
Cena: 530,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel biurowy kubełkowy CG Fotel biurowy kubełkowy CG
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko piętrowe z regałem Łóżko piętrowe z regałem
Cena: 2 050,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble młodzieżowe białe MX Meble młodzieżowe białe MX
Cena: 2 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble młodzieżowe różowe MK1 Meble młodzieżowe różowe MK1
Cena: 3 290,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble młodzieżowe sonoma MF Meble młodzieżowe sonoma MF
Cena: 1 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble młodzieżowe śliwa VA Meble młodzieżowe śliwa VA
Cena: 2 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw biurowy - meble białe Zestaw biurowy - meble białe
Cena: 850,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl