Meblościanki Wrocław

Głównym celem przy meblowaniu wnętrz jest zwykle efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz dostosowanie jej do naszych potrzeb. Istotną sprawą jest też uzyskanie spójnej całości. Poniżej prezentujemy przykłady mebli modułowych, oraz nowoczesne meble systemowe z frontami na wysoki połysk oraz oświetleniem LED.

Meble pokojowe i systemowe

Meble pokojowe, w tym meblościanki dostarczamy bezpłatnie do Bielawy, Ząbkowic Śląskich, Strzegomia, Wrocławia i innych miast (patrz mapka).

Fotel szary Fotel szary
Cena: 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Meble pokojowe białe MX Meble pokojowe białe MX
Cena: 1 440,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe białe połysk KD2 Meble pokojowe białe połysk KD2
Cena: 1 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe białe połysk NI Meble pokojowe białe połysk NI
Cena: 1 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe biały połysk ML1 Meble pokojowe biały połysk ML1
Cena: 1 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe biały połysk ML2 Meble pokojowe biały połysk ML2
Cena: 1 310,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe czarne połysk KD2 Meble pokojowe czarne połysk KD2
Cena: 1 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe czarne połysk NI Meble pokojowe czarne połysk NI
Cena: 1 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe sonoma MX Meble pokojowe sonoma MX
Cena: 1 440,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe stylowe dąb Meble pokojowe stylowe dąb
Cena: 3 580,00 zł
szt.
zobacz więcej
Meble pokojowe wenge MX Meble pokojowe wenge MX
Cena: 1 440,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy, narożniki kuchenne, czy kuchnie - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Lubinie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. Chociaż meble z naszej oferty są dostępne praktycznie od ręki (z wyjątkiem tych na zamówienie), nie jesteśmy w stanie zabierać ze sobą całego asortymentu (przykładowo szafa przesuwna, łóżko piętrowe czy meble młodzieżowe nie należą do najmniejszych - gabarytowo). Mimo to w przypadku wyżej wymienionych oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych. Podobnie jak stół, krzesło czy ławę, możesz je przed zakupem obejrzeć i zamówić to co Cię interesuje, a meble przywieziemy na następny tydzień pod Twój dom.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Po najechaniu na zdjęcie i powiększeniu go, możesz też zapisać je na swoim lokalnym dysku komputera i powiększyć jeszcze bardziej w przeglądarce zdjęć. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl