Narożniki kuchenne Wrocław

Alternatywą dla stołu i krzeseł do jadalni są narożniki kuchenne. Ich kształt przystosowany jest do ustawienia w rogu kuchni. Ławki są najczęściej obustronne, można je ustawiać i montować według potrzeb. Poza przedstawionymi poniżej narożnikami w całości drewnianymi, znalazł się metalowy rodzynek z siedziskiem obitym skórą ekologiczną. Narożniki sosnowe mają albo drewniane ławki, albo siedziska tapicerowane. Każdy z narożników można zamówić ze stołem (komplet), lub bez. Jeśli jest potrzeba, aby narożnik uzupełniały krzesła a nie taborety, też nie ma z tym problemu.

Meble kuchenne, stoły i taborety

Oraz wszystkie pozostałe meble z naszej oferty, dowozimy bezpłatnie do Chojnowa, Bielawy, Otmuchowa, Paczkowa, Legnicy, Wrocławia, Lubina i innych miast (mapka).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy czy narożniki kuchenne - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. W przypadku wyżej wymienionych, oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl