Stoły kuchenne Wrocław

W tej skromnej kategorii, znajdziesz kilka stołów kuchennych. Jeśli interesują Cię stoły pokojowe zajrzyj tutaj. Stoły kuchenne, które tu prezentujemy wykonane są z drewna bukowego, a ich blat wykończony jest naturalną okleiną. Trzy z nich rozkładają się na 150 cm. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykonać podobny stół na inny wymiar. Mebel można zamówić w kolorze dostępnym z palety wybarwień. Wybór koloru nie wpływa na cenę końcową. Stół kuchenny możesz obejrzeć we Wrocławiu przed zakupem.

Rozkładane stoły do kuchni i jadalni

Stół dostarczymy bezpłatnie do Wrocławia, Legnicy, Lubina i innych miast (patrz mapka) jednak jeśli masz zamiar zakupić również krzesła do kuchni to zapraszamy Cię tutaj, a my bezpłatnie przywieziemy Ci cały komplet.

Wiele spośród prezentowanych na naszej stronie mebli, jak: krzesła, stoły, ławy czy narożniki kuchenne - możesz obejrzeć przed zakupem we Wrocławiu, Legnicy, Dzierżoniowie, Ząbkowicach i innych miastach Dolnego Śląska po wcześniejszym telefonie 602-264-136. W przypadku wyżej wymienionych, oraz komód, witryn, szaf i innych posiadamy do wglądu próbniki tkanin, wybarwień drewna, przykłady płyt laminowanych i naturalnych.

Chcemy również dodać, że zdjęcia poszczególnych mebli są w możliwie najlepszej rozdzielczości. Wygląd prezentowanych na zdjęciach mebli w niczym nie odbiega od ich realnych odpowiedników.
Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów i nurtuje Cię jakieś pytanie dotyczące niego - zadzwoń, napisz lub spotkaj się z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl