Lustrzana szafa z wydzielonym miejscem na szuflady

Cena: 1 810,00 zł 1810.00
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: 7CEF-5561B_20200623201628

Opis

Szafa przesuwna o szerokości 184 cm PA2 z dwoma lustrami. Korpus - biały, możliwy też kolor sonoma. Szafa podzielona jest symetrycznie (między każdą ze ścianek bocznych, a ścianką działową - 88 cm) . Lewa część szafy to górna półka oraz przestrzeń z drążkiem. Część prawa to rząd półek ubraniowych, z których trzy są "zdejmowalne" (od góry: pierwsza, druga, czwarta). Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych półek, a także drążka. Dolną cześć szafy stanowią dwie szuflady o długości 88 cm, głebokości 45 cm i wysokości 30 cm każda. Wysokość cokołu, stanowiącego podstawę konstrukcyjną szafy to 10 cm.
Szafa może też być w opcji z jednym lustrem (drugie skrzydło - białe, na wysoki połysk). Węższe rozmiary szafy tj 135 i 155, a także rozmiar szerszy: 205 cm są także możliwe do wykonania. W takiej szafie zachowana jest ta sama konfiguracja środka i ten sam układ frontów. Można też zrobić szafę na 255 cm z nieco innym środkiem i frontem z trzema skrzydłami.

Wymiary szafy:

  • szerokość: 184 cm
  • wysokość: 214 cm
  • głębokość: 62 cm

Zdjęcia szafy:

Wartości do filtrowania produktu w kategorii:

Zakres szerokości 180 cm - 189 cm
Zakres wysokości 210 cm - 219 cm
Lustro tak
Szuflady tak

Dostawa do Wrocławia - gratis

  • wszystkie meble z naszej oferty dostarczamy bezpłatnie pod dom na terenie Wrocławia, jak i innych miejscowości z mapki
  • inne rejony Polski - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
  • możliwa również dostawa do Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji

Zamówienia można składać:

Jeśli masz więcej pytań odnośnie dostawy, zamówienia, czy innych aspektów, zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sprawdź opinie naszych klientów na Google Moja Firma.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl